Kalender jeugd /voorprogr/ programma’s

Aandacht : wedstrijd agenda (onder voorbehoud )

 Zaterdag  30 september 2017  Herfstmeeting  2017                   KWZC     Waregem  A-B-C
 Zondag 1 October 2017  Dag 1  Provinciale  A -Kamp.   FIRST . Zottegem Limiet zwemmers
 Zondag  8 October 2017  Herfstmeeting                                  LZV .  Lokeren  A/B/C/ G
 Zondag  15 October 2017  Dag  2  Provinciale A -Kamp.    STW.  St-Niklaas  Limiet zwemmers
Zat. & Zon. 21 /22 October Louis Antheunis  2018                   MEGA.  Rozebroeken  A & B zwemmers
 Zondag  5 November 2007 10de Memorial Inge Cool            DIWI   Sint-Niklaas  G – zwemmers
 Zondag  5 November  2017 SWEM A/B/C   Volle Dag              SWEM.  Wachtebeke Programma DAG
 Zondag  19 November  2017  Dag  6  Provinciaal  B Crit            MZE .   Eeklo B&C  zwemmers
 Zaterdag 25 November 2017  Avondwedstrijd                                DZO  Dendermonde A-B-C zwemmers
 Zaterdag  23 December  2017  Laatste Kans                                          STW  St-Niklaas  Indien nodig
 Zaterdag  30 December 2017  Allerlaatste Kans                                 STW  St-Niklaas  Indien nodig
 Voorjaar 2018    
 Zondag  14 Januari  2018  Wintermeeting 2018                                 STW . St-Niklaas  A/B/C ZWEMMERS
Zondag  28  Januari  2018  Sprintmeeting                                                ZNA  Aalst  A&B
 Zondag  4 februari 2018  Dag 1   B&C  criterium                               SWEM   Wachtebeke Programma Dag 1  B&C
 Zondag  18  februari 2018  Voorjaarsmeeting                                         LZV    Lokeren  A-B-C- G
 Zondag  18  februari 2018 Open training G-zwemmen                     VM  Oostende G
Zondag 18 februari 2018 Nationaal zwemcriterium G                    NM  Roeselare G
 Zondag 4 Maart 2018 Dag 2 B&C criterium                                    ZNA  Aalst B&C
Zondag 4 Maart 2018 Jose van den Berghe Trofee 2018       Wachtebeke ( Koewacht  – NL ) A-B-C
Zondag 11 Maart 2018 Lange baan wedstrijd                                   Eindhoven  ( NL )  A-B-C
 Zondag  18 Maart 2018  Dag 6  B&C  criterium                                 VM   First Zottegem  B&C
 Zondag 18 Maart  2018  Dag 3  B&C criterium                                  NM   First Zottegem  B&C
 Zaterdag 24 Maart 2018  Mega Meeting                                                  9-14j.  NM   Gent  9-14j.  A-B-C
 Zondag 1 april 2018  Open training  G-zwemmen                     VM Gent  G
 Ma-Zat  2-7 april 2018  SWEM – sportkamp                                       Nunspeed  Nederland  
 Zondag 29 april 2018  Dag 4 B&C criterium                                    TSZ  ( Sint-Niklaas )  Sinbad  B&C
 Zat-Zon 5-6 Mei 2018  First-Meeting                                                     Rozebroeken  A-B
 Zondag 13 Mei 2018 BK  G-Zwemmen                                                DIWI/parantee    Sint-Niklaas G
 Zaterdag 19 Mei 2018  Open training G-zwemmen                        VM Oostende G
  Zat-Zon 26-27 Mei 2018  SPEEDO meeting 2018                                 Oostende A&B
 Zondag 27 Mei 2018  Dag 5 B&C criterium                                       STW . Sint-Niklaas  B&C
 Zaterdag 23 Juni 2018  Open training G-zwemmen                         VM Oostende  G
 Vrij-Zon 13-15 Juli 2018  Zomercriterium                                                  VZF West-VL  A&B